محل تبلیغات شما

 اتاق خواب مستر چیست؟

 

پیش از اینکه به سراغ موضوع اصلی برویم که اتاق خواب مستر چیست و یعنی چه بهتر از ابتدا شروع کنیم و اینکه چرا اصلاً چنین اتاقی ایجاد شد. درن قرن است که سبک زندگی افراد نسبت به قرن پیش تفاوت‌های فراوانی یافته است. اگر در قرون سابق هر چند سال یک اختراع و اکتشاف انقلابی رخ می‌داد و اکنون شاهد انقلاب‌های بزرگی هر چند سال یک بار هستیم که هر یک به نوبه خود سبک زندگی بشر مدرن را به شدت دستخوش تحول می‌کنن سالها پیش سبک زندگی خانواده‌های ما پدر و مادرهای ما و اجدادمان تفاوت های اساسی با سبک زندگی ما داشت. سال هایی که عمده فعالیت افراد در کنار هم و به صورت گروهی بود و چیدمان فضاهای خانه به نحوی انجام می‌شد که بتوانند این همزیستی را پوشش دهند.

 

 سالن های بزرگ با پنجره های فراخ رو به حیاط همچون باغ خانه های ویلایی این امکان را در اختیار خانواده‌ها قرار می داد تا گرد هم جمع آمده و اوقات خود را به اشتراک بگذارند. با عوض شدن نسل ها و تغییرات عادت ها رفتارها و سبک زندگی خانواده ها این نوع دکوراسیون اتاق دیگر پاسخگوی نسل جدید نبود. نسلی به دنبال انزوای بیشتری بود و مکانی را  میجست که بتواند بخشی از زمان ارزشمند خود را با خویشتن خویش سپری کند.

 

از این رو معماری داخلی رو به محبوبیت گذاشت و طراحی های متنوع و متعدد خانه ها برند های بی شماری از دکوراسیون داخلی را به بازار معرفی کردند. اتاق های چند خوابه دقیقاً حاصل همین تحول هستند اتاق خواب مستر نیز که در این مقاله قصد داریم به معرفی آن می پردازیم ماه عسل طراحی فضای کاملاً مجزا ، مستقل و منحصر به فرد در یک خانه برای خواب است.

 

 بشر مدرن ، نیاز های مدرن و اتاق خواب مدرن ؟ !

 

نسل جدید بنا به دلایلی تنهایی را به بودن مداوم در کنار خانواده ترجیح می‌دهد. بر عکس پدربزرگ ها و مادربزرگ هایمان که دوست داشتند به هر بهانه ای فامیل و همسایه و آشنایان را در حیاط بزرگ خانه گرد آورده و از هیاهوی به وجود آمده لذت ببرند ، نسل امروز سعی می‌کند فاصله خود را حتی با اعضای درجه اول خانواده نیز حفظ کند.

این تحول شگرف در سبک زندگی ، باعث شده است تا خانه های پر رفت و آمد گذشته با  نشیمن های بزرگ و باشکوه جای خود را به خانه ها و آپارتمان های چندین و چند خوابه بدهند.

تغییری که شاید زمزمه های شبانه خواهر های خانه و خنده های ریز ریز کی برادر ها را از آنها ربوده است اما به نظر می‌آید انتظارات بشر مدرن را برآورده ساخته است. اینکه اتاق خواب مستر چیست را می‌توان در همین بخش متوجه شد ، این همان اتاقی است که تمایل بیشتری برای حضور در آن نداریم و بیشتر وسایل مورد نیاز مان را آنجا قرار دادیم.

 

ویژگی ها و عکس اتاق خواب مستر

اتاق خواب یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمت های خانه یا ویلا برشمرد. بخشی از خانه که قرار است لحظات آرام و مرفه ای را برای ساکنینش رقم بزند. به همین علت نیز به نحوی طراحی می شود که بتواند هم از نظر ظاهری و دکوراتیو و هم از نظر کارایی ، انتظارات ساکنین را برآورده سازد.

 

سرویس خواب

 

سرویس خواب

 

سرویس خواب

 

سرویس خواب

 

سرویس خواب

 

ویژگیهای ممتاز اتاق خواب مستر چیست

1- ویوی ممتاز از محیط بیرون

اغلب و اتاق خوابهای مصر به گونه‌ای طراحی می‌شوند که ویدیوی خوبی نسبت به محیط بیرون از خانه داشته باشند. استفاده از پنجره های بزرگ و پرده های نازک ، این امکان را به طراحان می دهد تا به ویژه در مورد ویلاهایی با  باغ های سرسبز و چشم‌نواز ، دست بازی برای هنرنمایی داشته باشند.

 

2- متراژ بالا

با توجه به اینکه یک اتاق خواب همسر قرار است بسیاری از امکانات رفاهی مورد نیاز را دارا بوده و محیط دلبازی برای ساکنینش باشد ، اغلب در متراژ ها به مراتب بالاتری نسبت به اتاقهای دیگر ساختمان طراحی و ساخته می شود. ضمن اینکه اغلب برای این قبیل اتاق ها  فضایی نیز به عنوان تراست در نظر گرفته می شود.

3- برخورداری از امکانات و تجهیزات زندگی

بسیاری از اتاق خوابهای مستر به اغلب امکانات و تجهیزات رفاهی و لوکس مجهز هستند. سرویس بهداشتی و حمام در این اتاق‌ها به اضافه تلویزیون مبلمان نشیمن

سرویس خواب کامل،  سرویس خواب مدرن لوازم دکوری و غیره که اولین مومات یک اتاق خواب مستر هستند.

این در حالی است که برخی از اتاق خوابهای مستر لوکس و مدرن به زبان‌های مدرن و جکوزی سیستم های صوتی فوق حرفه ای برای گوش دادن موسیقی ، کتابخانه و شاید حتی صندلی را که مجهز شده‌اند. این یعنی یک اتاق به کیفیت یک خانه مدرن لوکس و کامل که قرار نیست صرفاً محیطی برای خواب باشد.

اتاق خواب مستر تعریف دقیقی از یک اتاق خواب بزرگ برای زندگی است. گوش دادن موسیقی ، خوردن یک فنجان قهوه در کنار همسر، تماشای زیبایی ها از پنجره ، خواندن یک کتاب و هر چیزی که ممکن است به شما احساس آرامش و خوشبختی بدهد.

 

4-فضای کافی برای لوازم و امور شخصی

 

اتاق خواب مستر چیست در پاسخ به این سوال باید گفت که محیطی برای استراحت و خواب ، تماشای تلویزیون ، خواندن کتاب و کارهای روزمره از این دسته محلی برای نگهداری لباس‌ها و لوازم شخصی ما نیز خواهد بود. به ویژه که اغلب خانم ها عاشق فضای بزرگ و مجهز برای چیدن لباس ها و کفش های خود هستند.

 

طبیعتاً بانویی که قصد و در یک اتاق خواب مستر لوکس ساخته می‌شود ، لوازم و لباس های زیادی با خود به این آورده استو این لباس‌ها و لوازم ، نیاز به فضایی برای نگهداری نظم‌دهی و ویترین هستند. در اختصاص دادن فضای مجزا در یک گوشه از اتاق به این امر این نیاز مهم خانم ها نیز به خوبی پاسخ داده شده است.منبع : وبلاگ سرویس خواب آرنا http://bed-set.ir/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خودنویس سایت میلاد ثانی آقای بازی|Mister Game حرف آخر ، موسسه حرف آخر ، سایت حرف اخر آکادمی ابن سینا رودان بهشت جنوب در حوالیِ آرامش شرکت گنجینه مهر پارس فروشگاه فایل وبسایت مجتبی صبوری mojtaba sabouri mojtaba sabouri mojtaba saboori